تولید پیراهن مردانه
خانه / پیراهن مردانه / خرید پیراهن مردانه دوخت صنعتی از درب تولیدی ها

خرید پیراهن مردانه دوخت صنعتی از درب تولیدی ها

خرید پیراهن مردانه دوخت صنعتی از درب تولیدی ها با قیمت های مقرون و به صرفه امکان پذیر است. کارگاه تولیدی پیراهن مردانه بهترین لباس ها را با جنس های مختلف، طراحی های متفاوت و رنگ های مختلف دوخته و به بازار عرضه می کنند. پیراهن مردانه یکی از مهمترین لباس های مردانه است که در استایل رسمی و نیمه رسمی نقش مهمی را ایفا می کند. به خاطر خرید مستقیم این لباس از تولیدی هزینه کمتری را خریدار می پردازد.

خرید پیراهن مردانه دوخت صنعتی از درب تولیدی ها

بهترین تولید کنندگان پیراهن مردانه در ایران

بهترین تولید کنندگان پیراهن مردانه در ایراندر کشور تولید کنندگان زیادی هستند، بعضی از آنها جزء بهترین تولید کنندگان پیراهن مردانه در ایران به شمار می روند که به خاطر نوع دوخت، جنس پارچه ها و کیفیت مشتریان زیادی را حذب خود کرده اند.

تولید کنندگان به این خاطر جزء بهترین ها هستند که بهترین پارچه ها با طرح و رنگ دلخواه مشتریان را تولید و روانه بازار می کنند. هر مردی باید درباره پیراهن مردانه و ویژگی های خاص آن بداند تا بتواند لباسی مناسب را انتخاب کند. مهمترین اصل خرید لباس این است که باید سایز و اندازه شما باشد. 

خرید انواع پیراهن مردانه با قیمت مناسب

خرید انواع پیراهن مردانه با قیمت مناسببرای خرید انواع پیراهن مردانه با قیمت مناسب باید به تولیدی ها و فروشگاه های ارزانی لباس مراجعه کرد. قیمت هر لباس بر اساس جنس، طول عمر، کیفیت، طرح و رنگ لباس متفاوت است.

پیراهن مردانه انواع مختلفی دارد که هر کدام از این لباس ها به نوبه جزء بهترین لباس های موجود در بازار می باشند. پیراهن مردانه مدل های متفاوتی دارد که براساس همین مدل ها قیمت ها تغییر می کند.

انواع مختلف پیراهن مردانه را برای آشنایی با مدل ها خواهیم گفت: مدل آکسفورد دکمه دار، مدل رسمی، مدل کوبایی یقه دار، مدل کلاسیک و مدل هایی دیگر با جنس های مختلف.

فروش عمده انواع پیراهن اسپرت

فروش عمده انواع پیراهن اسپرتفروش عمده انواع پیراهن اسپرت توسط تولیدی ها انجام می شود. این تولیدی ها بهترین لباس ها را تولید می کنند و به صورت جین به فروشگاه ها ارسال می کنند. 

تولید کننده، دوخت انواع پیراهن اسپرت، دوخت پیراهن مردانه با پارچه ها و طرح های مختلف را انجام می دهند و به صورت عمده و جینی به بازار عرضه می کنند. هر جین ۶عدد یا۱۲عدد با رنگ های مختلف می باشد.

تفاوت دوخت صنعتی و غیر صنعتی

تفاوت دوخت صنعتی و غیر صنعتیتفاوت دوخت صنعتی و غیر صنعتی این است که دوخت صنعتی با دستگاه های اتوماتیک و برش داده می شود و با دستگاه مخصوص دوخته می شود. 

به روش غیر صنعتی خیاط ها با رسم الگوی پیراهن مردانه روی پارچه، پارچه را بریده و سپس به دست دوزندگان می رساند تا با چرخ خیاطی لباس ها را دوخته و به دست مصرف کنندگان برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیدعلیرضا حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121794612
شماره تلفن ثابت: 02133827996
شماره فکس: 02189774904
آدرس کانال: bisonteshirt@
پست الکترونیکی: bisonteshirt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع پیراهن های مردانه دوخت صنعتی با قیمت مناسب

در حال حاضر خرید و فروش پیراهن مردانه دوخت صنعتی، که یکی از مهمترین البسه آقایان می باشد، بسیار رونق دارد. این دسته از پیراهن ها با قیمتی مناسب به دست مشتری های

پاسخی بگذارید