تولید پیراهن مردانه
خانه / پیراهن مردانه / خرید و فروش پیراهن مردانه مجلسی دوخت صنعتی با قیمت مناسب

خرید و فروش پیراهن مردانه مجلسی دوخت صنعتی با قیمت مناسب

پیراهن مردانه مجلسی دوخت صنعتی در کارگاه ها و یا کارخانه های بزرگ صنعتی تولید می شود؛ که تولیدات این کارخانه بسیار زیاد می باشد. این تولیدات به صورت کلی در سراسر کشور توزیع و در بازار به طرق مختلف عرضه می شود. فروشگاه های پوشاک مردانه از جمله فروشندگان این لباس ها هستند. این لباس های صنعتی در انواع طرح؛ رنگ؛ مدل و در سایزهای مختلف تولید و در بازار به فروش می رسند.

خرید و فروش پیراهن مردانه مجلسی دوخت صنعتی با قیمت مناسب

خرید پیراهن دوخت صنعتی با قیمت مناسب

خرید پیراهن دوخت صنعتی با قیمت مناسبخرید پیراهن با دوخت صنعتی با قیمت مناسب در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود. این فروشگاه ها انواع مدل های متنوع را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند.

همچنین حراجی های بزرگ نیز پیراهن مردانه ایرانی در جنس ها و مارک های مختلف را با قیمت های مناسب بدست مشتریان می رسانند. خرید لباس در این مراکز فروش به دلیل عرضه مستقیم و رقابت در عرضه با قیمت مناسبی به فروش می رسند.

فروش عمده انواع پیراهن های مردانه

فروش عمده انواع پیراهن های مردانهفروش عمده انواع پیراهن های مردانه از عمده فروشان و کارخانجات تولید صنعتی صورت گرفته و لذا بدون واسطه وارد بازار می شود. این مراکز تولیدی فقط عرضه کنندگان عمده با قیمت مناسب هستند؛ و تولیدات خود را در سراسر کشور عرضه می کنند.

در این تولیدی ها انواع پیراهن مشکی مردانه اسپرت و رنگی؛ در سایز های مختلف و مدل های متنوع وارد بازار می شود. خریداران عمده این لباس فروشندگان خرده فروش لباس؛  شرکت های پخش؛ دلال ها و دیگر ارگان ها هستند که فروشندگان تکی و کلی پوشاک می باشند.

بهترین پیراهن های مجلسی با پارچه های مرغوب

بهترین پیراهن های مجلسی با پارچه های مرغوببهترین پیراهن های مجلسی با پارچه های مرغوب در فروشگاه های لوکس در سراسر کشور عرضه می شود. این پیراهن ها از نخ یا پارچه های طبیعی تولید شده و بسیار با کیفیت و درجه یک می باشند.

همچنین آنها از انواع مدل پیراهن مردانه اسپرت و دیگر مدل ها هستند که در طرح های زمستانه و تابستانه به فروش می رسند. لذا به دلیل مجلسی بودن آنها یقه ها با مدل های متفاوت و با آستین و بدون آستین با طرح های مجلسی شیک و مدرن به فروش می رسند.

لیست قیمت انواع پیراهن

لیست قیمت انواع پیراهن لیست قیمت انواع پیراهن براساس عوامل مختلفی همچون برند و کیفیت و نوع دوخت متفاوت می باشد. قیمت پارچه؛ هزینه تولید؛ میزان تقاضا؛ نوسانات بازار و عوامل دیگری بر قیمت آن تاثیر گذار است. مثلا قیمت پیراهن مردانه صنعتی با دوخت دستی متفاوت می باشد.

همچنین لباس های با کیفیت و مرغوب با برندهای معتبر با طرفداران و خریداران زیاد قیمت بالایی دارند. تولید کننده بر اساس عوامل ذکر شده خود قیمت را مشخص می کند.

برای مشاهده لیست قیمت انواع پیراهن می توان به سایت های معتبر و فعال در این زمینه مراجعه نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیدعلیرضا حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121794612
شماره تلفن ثابت: 02133827996
شماره فکس: 02189774904
آدرس کانال: bisonteshirt@
پست الکترونیکی: bisonteshirt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پیراهن مردانه دوخت صنعتی در بازار تهران

در حال حاضر فروش پیراهن مردانه دوخت صنعت در بازارهای تهران و دیگر شهرهای ایران به وفور صورت می گیرد، این مراکز قیمت های متعددی برای این محصولات در نظر گرفته اند

پاسخی بگذارید