تولید پیراهن مردانه
خانه / پیراهن مردانه / تولید کنندگان پیراهن مردانه جدید خارجی

تولید کنندگان پیراهن مردانه جدید خارجی

در حال حاضر بیش از ده برند خارجی وجود دارد که انواع مدل پیراهن مردانه اسپرت و پیراهن مردانه جدید با بهترین کیفیت، طراحی و تولید می کنند. کشور های چین، ترکیه، هنگ گنگ و بنگلادش از تولید کنندگان پیراهن مردانه جدید خارجی می باشند .این برند ها دارای مجوز نمایندگی از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشند.  با توجه به وضعیت متغیر بازار بعضا جنس های تقلبی تحت پوشاک خارجی وارد کشور شده که نیاز است از مراکز معتبر خریداری گردد.

تولید کنندگان پیراهن مردانه جدید خارجی

واردات پیراهن های جدید از اروپا

واردات پیراهن های جدید از اروپابیشتر مردان متمایل به خرید پیراهن خارجی می باشند برای خرید  این نوع پیراهن ها، باید به اندازه و سایز دقت کنیم . وبه دوخت و ساختار آن توجه کنیم ضمنا کیفیت نیز خیلی مهم است .  در حال حاضر واردات پیراهن های جدید از اروپا زیاد شده است. برای اطمینان از کیفیت آنها، مراجعه به اینترنت و شبکه های مجازی، برای به دست اوردن اطلاعات کافی ضروری است. آلمان و ترکیه دو کشوری اند که انواع  پیراهن مردانه جدید ۲۰۱۸  ،  پیراهن مردانه جدید ۲۰۱۹  و پیراهن مردانه اسپرت ۲۰۱۷ به صورت کیلویی به کشور وارد می کنند در این بسته ها انواع پیراهن مردانه مجلسی و  پیراهن مردانه اسپرت را می توان یافت.

بهترین پیراهن های اسپرت مردانه وارداتی

بهترین پیراهن های اسپرت مردانه وارداتیبهترین پیراهن های اسپرت مردانه وارداتی دارای رنگها و سایز های متفاوتی می باشند و انتخاب به فرم اندام ، و ویژگی  ظاهری شخص دارد.  مدل پیراهن مردانه ۲۰۱۷ و  مدل پیراهن مردانه ۲۰۱۸  با رنگ روشن برای اقایان با فرم اندام لاغر و متناسب ،انتخاب ایده آلی محسوب می شود.  جهت خرید باید به کیفیت پارچه تولیدی و نوع دوخت، توجه ویژ ه ای داشت .

خرید پیراهن های دوخت صنعتی

خرید پیراهن های دوخت صنعتییکی از پیراهن هایی که به صورت سنتی و صنعتی تولید می شود پیراهن مردانه است. به دلیل دوخت بسیار زیبا، بازار خرید پیراهن های دوخت صنعتی بسیار داغ است برای ساخت آنها از مدرن ترین تجهیزات صنعتی استفاده می شود  و دارای استحکام و لطافت  زیاد می باشند  برای خرید آنها می توان از طریق سایت اینترنتی اقدام کرد.  ضمنا به دو صورت جزئی وعمده و با کیفیت بسیار خوب در بازار به فروش می رسند . نمونه ای از پیراهن مردانه ارزان قیمت و با دوخت صنعتی  شکل جعبه ای است  .

تفاوت قیمت کارگاه های تولیدی پیراهن در ایران و اروپا

تفاوت قیمت کارگاه های تولیدی پیراهن در ایران و اروپابا توجه به این که قیمت پیراهن تولیدی، به برند ،  کیفیت پارچه و دوخت آن بستگی دارد به دلیل نوسانات ارز ،تفاوت قیمت کارگاه های تولیدی پیراهن در ایران و اروپا زیاد شده و خرید آنها مقرون به صرفه نیست.  دولت می تواند فضای رقابت را برای حضور شرکت های داخلی و دیگر کشورها به منظور کاهش قیمت و افزایش کیفیت در بازار را فراهم کند. حمایت دولت به کارگاههای تولیدی از طریق تسهیلات بانکی می تواند باعث رونق صنعت پوشاک شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیدعلیرضا حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121794612
شماره تلفن ثابت: 02133827996
شماره فکس: 02189774904
آدرس کانال: bisonteshirt@
پست الکترونیکی: bisonteshirt@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پیراهن مردانه دوخت صنعتی در بازار تهران

در حال حاضر فروش پیراهن مردانه دوخت صنعت در بازارهای تهران و دیگر شهرهای ایران به وفور صورت می گیرد، این مراکز قیمت های متعددی برای این محصولات در نظر گرفته اند

پاسخی بگذارید